Lotnisko
lotnisko
Twórca artykułu: Rob Faulkner
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozkład lotów dostępny za pomocą internetowej wyszukiwarce lotów

Z rozkładem przelotów rejsowych i różnych połączeń samolotowych będzie można zapoznać się w czasie przesiadywania na na obszarze lotniska oraz dzięki wykorzystaniu łącza internetowego. Rozkład lotów umieszczany na lotniskowych tablicach ogłoszeń jest ogromnie wygodny dla podróżnych linii lotniczych wyczekujących na wylot swojego samolotu albo na przylot samolotu przesiadkowego, którym będzie można kontynuować podróż.
lotnisko
Twórca artykułu: Nelson L.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pomysły na wczasy - już dziś udaj się samolotem z Warszawy do Amsterdamu!

Ówcześnie podróżowanie jest dużo prostsze, niż kilkadziesiąt lat temu. Jest to spowodowane szczególnie tym, iż rozwinięta jest komunikacja w prawie każdym, europejskim państwie. Oczywistym jest, że podróż do nędznych krajów w Afryce nie jest już taką pestką jak podróż po Europie, w związku z tym każda osoba rozpoczynająca własną przygodę z podróżami winna rozpocząć od wypraw po Starym Kontynencie. Jeżeli nie masz pojęcia to czego trzeba byłoby zacząć to bezwzględnie musisz przeczytać ten artykuł. Zorientujesz się z niego w szczególności to jak odprawić się w porcie lotniczym oraz na której trasie uda nam się wyszukać najtańsze bilety lotnicze.
samolot
Twórca artykułu: Angelo DeSantis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Te rzeczy odpadają – czyli czego nie zabierać do walizki przed odlotem na wakacje

Wakacje będą znów – mówią słowa znanej piosenki. I faktycznie,ni stąd ni zowąd, sezon letni można uznać za otwarty. A skoro wakacje to i wyjazdy. Coraz częściej kierunkiem, który obieramy jest zagranica. Koszt zbliżony jak w wypadku Polski, ale gwarancja pogody zdecydowanie lepsza. Jak już obieramy kierunek, to bez wątpienia decydujemy się na lot samolotem. Lot sam w sobie to przeżycie ekscytujące, dla niektórych ekstremalne, jednak w wielu wypadkach, to jedyna sposobność aby dobić do celu.
Meksyk

Jak pojechać na drugi koniec świata oraz nie stracić przy tym zbyt dużo gotówki? Czy jest to w ogóle możliwe?

Przeważnie, kiedy planujemy pojechać gdzieś dalej, to zderzamy się z perspektywą ewentualnych kosztów. Pewnie nie trzeba wspominać o opłatach za noclegi, przejazdy i bilety do atrakcji turystycznych, problemy takie zdarzają się już na lotnisku, kiedy trzeba kupić bilet, aby dostać się do wymarzonego miejsca. Ceny są na tyle zaporowe, że rezygnujemy z wyjazdu zadowalając się czymś nie aż tak atrakcyjnym. Tymczasem są sposoby, aby polecieć na drugi koniec świata za dość dobrą cenę. Ale jak to zrobić?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.