Transport
samoloty, lotnisko
Twórca artykułu: Atomic Taco
Na podstawie: http://www.flickr.com

Każdego roku jeszcze więcej osób wyrusza w swoją wyprawę z lotniska Katowice-Pyrzowice

Podróżowanie stało się teraz nie tylko czymś wykwintnym, co miało miejsce w przeszłości, ale w wyższym stopniu czymś ogólnodostępnym, z czego używa coraz to więcej ludzi.
Bus przewozowy
Twórca artykułu: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najem mikrobusów - ciekawa propozycja warszawskich przedsiębiorstw

Wynajem mikrobusów to usługa, która dziś jest proponowana przez mnogość licznych przedsiębiorstw działających w branży transportowej oraz przewozowej. Najem busów oraz mikrobusów cieszy się teraz niemałym zainteresowaniem, w szczególności jeśli poszukujemy niedrogiego i wygodnego transportu, na przykład na wycieczkę integracyjną w przedsiębiorstwie, konferencję czy też wyjazd z przyjaciółmi. Nie zawsze posiadamy możność jeżdżenia kilkoma autami, dodatkowo taka forma podróży wiąże się także z całkiem znacznymi opłatami za paliwo oraz z tym, iż ktoś musi pełnić rolę kierowców. Jeśli wybieramy się na spotkanie, na którym ma być coś mocniejszego, wtenczas naturalnie jazda samochodem nie będzie stosownym pomysłem. W takich sytuacjach kategorycznie lepszą alternatywą będzie wynajem mikrobusów Warszawa.
lotnisko
Twórca artykułu: Dolapo Falola
Na podstawie: http://www.flickr.com

Organizowanie podróży – co dziś koniecznie należy wziąć pod uwagę, by wyjazd był jak najbardziej udany?

Popularność podróży dziś szybko wzrasta. Z jakiego powodu? Zazwyczaj ze względu na fakt, że człowiek ma do dyspozycji dużo komfortowych środków komunikacji, gwarantujących bezpieczny transport. Przykładem mogą być na przykład autobusy czy samoloty. Ogromnym zainteresowaniem nadal cieszy się jednak jazda własnym samochodem, która zapewnia pewnego rodzaju niezależność. Jak jednak zorganizować podróż, by była ona naprawdę udana?
widok z samolotu
Twórca artykułu: Barney Moss
Na podstawie: http://www.flickr.com

Poznaj swe prawa - ta wiedza może się przydać

Po pierwsze przy zakupie biletu sprzedawca nie powinien wymagać od ciebie wyższej ceny tylko ze względu na narodowość lub miejsce kupna biletu. Poza tym przysługują Ci też prawa w przypadku pojawienia się komplikacji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.