Zabawa
impreza firmowa
Twórca artykułu: vdrg dansschool
Na podstawie: http://www.flickr.com

Impreza organizacyjna – czy poniesione na jej zaplanowanie koszty faktycznie się zwracają i czemu to dobra inwestycja?

Wydawałoby się, że dla właściciela firmy zorganizowanie interesującej imprezy integracyjnej jest jedynie niepotrzebnym obciążeniem finansowym. Tymczasem, tak naprawdę to świetna inwestycja w kapitał ludzki własnej firmy. Czemu? Integracja sprawia, że pracownicy pracują dużo lepiej jako zespół, ponieważ dobrze się znają, a w czasie wspólnej zabawy przełamywane są wszelkiego rodzaju bariery odnoszące się do komunikacji.
kulig warszawa
Twórca artykułu: Jean-Sebastien Roy
Na podstawie: Ogród pełen cienia

Poszukujesz interesującego zajęcia? Zacznij jeździć konno

Każdy z nas powinien uprawiać jakiś sport, nawet jeżeli posiada nienaganną figurę. Zwiększa to naszą odporność, polepsza kondycję a także buduje tkankę mięśniową. Lecz najlepsze są te rodzaje aktywności ruchowej, które pozwalają nam spędzać godziny na otwartym powietrzu. Ważniejszą z nich jest w końcu jazda konna. Jeśli chcesz nauczyć się tej czynności, na peryferiach Warszawy znajdziesz kilka właściwych placówek, w których również będziesz mógł zorganizować kulig.
jeziora

Dlaczego dobrze jest wybrać się na kajaki

Może w Polsce nie mamy gorącego lata, ciepłego morza czy świetnych stoków narciarskich, jednak za to mamy cudowne rzeki! Jeżeli więc cenimy aktywny wypoczynek, pragniemy nabrać dystansu, oderwać myśli od codziennych problemów, poczuć się wolnym i naładować akumulatory – wybierzmy urlop w kajaku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.