Pensjonat
nocleg w hotelu
Twórca artykułu: Phillip Pessar
Na podstawie: http://www.flickr.com

Porządne hotele w przystępnych cenach

Gdy wyjeżdżamy na kilka dni w jakieś nieznane nam miejsce, to oczywistością jest, że musimy wyszukać jakiś odpowiedni hotel. A z hotelami jest różnie, nie za każdym razem trafiamy do takich, które będą nam odpowiadać. Ale warto pamiętać, że to miejsce, gdzie mamy po prostu parę razy przespać się, a bywa, że spędzić jedynie jedną noc.
hostel wrocław centrum
Twórca artykułu: Jean-Sebastien Roy
Na podstawie: Ogród pełen cienia

Poszukiwanie opłacalnego noclegu w podróży – na co trzeba zwracać uwagę?

Podróże wiążą się z znacznymi kosztami – wpływają na to koszty biletów, wejściówki do przeróżnych atrakcji turystycznych oraz przede wszystkim noclegi. Wielu z nas decyduje się zatem na tańsze opcje noclegu, aby zaoszczędzić nieco pieniędzy. Na co trzeba jednak patrzeć, wybierając hostel czy pensjonat?
projekt domu
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Weekendowy wypad z dala od domu albo rodzinny urlop? Poszukujemy idealnego domu wczasowego.

Jeśli idzie o nasze krajowe warunki, zwykle pensjonaty i prywatne kwatery urządzane są tak, że miło spędza się w nich czas i mamy ochotę tam wracać, a gospodarze są mili i szczególnie gościnni. Ale czasami to, co zachęcająco prezentuje się na ilustracjach, może w realiach bardzo nas rozczarować. Na co zwrócić uwagę przy wyborze miejsca do spania, jakiego szukamy na stronach www?
Wycieczka w góry
Twórca artykułu: Jiri Brozovsky
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyruszamy na wypoczynek w góry

Gdziekolwiek byśmy się nie wybierali musimy zadbać o to żebyśmy mieli miejsce na nocleg. Kiedy chodzi na przykład o noclegi w górach, to na pewno każdy turysta znajdzie właściwe miejsce dla siebie. W górach noclegi są stworzone w schroniskach, pensjonatach, czy hotelach. Wystarczy znaleźć się w jakiekolwiek miejscowości, by zobaczyć tabliczkę z informacją o tym, że w danym miejscu są wynajmowane pokoje. Dlatego jeżeli mamy zamiar wybrać się w góry, to na sto procent znajdziemy świetne miejsce na nocleg. Sporo zależy od tego, czego oczekujemy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.