Impreza organizacyjna – czy poniesione na jej zaplanowanie koszty faktycznie się zwracają i czemu to dobra inwestycja?

Mogłoby się wydawać, że dla posiadacza firmy zorganizowanie interesującej imprezy integracyjnej jest wyłącznie niepotrzebnym obciążeniem finansowym. Tymczasem, w praktyce to znakomita inwestycja w kapitał ludzki posiadanej firmy. Z jakiego względu? Integracja powoduje, że pracownicy działają o wiele lepiej jako zespół, ponieważ świetnie się znają, a podczas wspólnej zabawy eliminowane są różnego rodzaju bariery we wzajemnej komunikacji.

Nie można się więc dziwić, że współcześnie tego rodzaju imprezy są powszechne oraz wyróżniają się naprawdę ogromnym zainteresowaniem. Środki, które przeznaczy się na ich
impreza w hotelu
Twórca artykułu: AJ LEON
Na podstawie: http://www.flickr.com
zorganizowanie, później powracają do firmy w postaci lepszych zysków spowodowanych efektywniejszą pracą pracowników. Naturalnie, bardzo duże znaczenie ma sposób zaplanowania tego rodzaju wydarzenia.

Inne artykuły

Każdego roku jeszcze więcej osób wyrusza w swoją wyprawę z lotniska Katowice-Pyrzowice

samoloty, lotnisko
Twórca artykułu: Atomic Taco
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podróżowanie stało się teraz nie tylko czymś wykwintnym, co miało miejsce w przeszłości, ale w wyższym stopniu czymś ogólnodostępnym, z czego używa coraz to więcej ludzi.


Ciekawym pomysłem są imprezy firmowe integracyjne w stadninie koni (zaprasza stadnina ISKRA). Czemu? Z reguły ze względu na fakt, że stadniny to miejsca zapewniające kontakt z przyrodą i zwierzętami, który może być naprawdę odprężający. Poza tym, dużo firm decyduje się też na zorganizowanie tego rodzaju wydarzenia w hotelach, które dysponują zapleczem noclegowym oraz gastronomicznym. Hotele znakomicie zdają sobie sprawę z tego, że są rzeczywiście atrakcyjnym miejscem w tym względzie oraz starają się zaproponować klientom zróżnicowany wachlarz interesujących atrakcji, między innymi grę w golfa czy możliwość wypożyczenia ekwipunku sportowego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.