Wielkim powodzeniem raduje się enoturystyka

Czy zainteresuje nas to co oferuje nam enoturystyka?

Zazwyczaj turystyka skojarzy nam się z podziwianiem kolejnych miejsc, oglądaniem zabytków, odpoczywaniem w sposób aktywny, a to wszystko po to, żeby móc radować się niesamowitymi ofertami jakie ma nasz kraj, albo inne znane nam państwa. Lecz czy wiemy enoturystyką (przeczytaj o tym produkcie)? Okazuje się być to stosunkowo nowa dziedzina, a polega ona na zwiedzaniu winnic, przyglądaniu się ich pracy, a także późniejszym próbom jej wyników, w postaci wytwarzanych win. Taka turystyka sprawia, że stajemy się prawdziwymi koneserami tych win, potrafimy zaznaczyć, które odpowiednie okaże się do jakiej potrawy, a co więcej łatwiej będzie nam określić, które bardziej nam smakuje. Tylko w ten sposób mamy szansę się przekonać, jak będzie wytwarzane wino oraz dlaczego tak bardzo różnią się one w smaku między sobą.

uprawa winogron
Twórca artykułu: Pipers Brook Vineyard Media
Na podstawie: http://www.flickr.com
Polskie winnice mogą nas zaskoczyć

Inne artykuły

Dobrze pojechać na egzotyczną wycieczkę na Kubę i przeżyć niezapomniane chwile

Nowy Jork
Na podstawie: pixabay
Zima to dla jednych czas narciarskich eskapad na stoku, kuligów czy lepienia bałwanów, dla innych niemniej to bardzo niekorzystny czas, gdy jest mroźno, ciemno i ogólnie niedobrze. Okres, który trzeba przeczekać, tęskniąc za latem i słońcem. Niektórzy niemniej czekać nie chcą i w sezonie zimowym wybierają się na zagraniczne, słoneczne urlopy.


Niejednokrotnie znamy wina oferowane z innych krajów, a już chyba najlepiej te francuskie. Ale czy wiemy, że mamy szansę się pochwalić tym, że posiadamy polskie winnice Winnica Dwie Granice, których wytwory w niczym nie ustępują jakością tym najbardziej znanym? Co więcej nasze winnice będą świetnie wyposażone, więc produkcja win odbywa się z utrzymaniem wszystkich najważniejszych zaleceń, które mogą posiadać wpływ na ich dalszy smak oraz aromat. Kiedy chcemy odwiedzić winnice funkcjonujące w naszym kraju, to nie będzie z tym kłopotów, starczy tylko, że się odpowiednio prędko zapowiemy, a już będziemy mieli szansę przypatrywać się ich pracy i sprawdzić, jakie smaki mają szansę nam one dać.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.