Jakie restauracje we Wrocławiu są polecane i zaliczane do tych ekskluzywnych?

Wrocław uważane za miejsce spotkań, słynie z wielu miast, gdzie istnieje sposobność, by w towarzystwie znajomych zjeść danie. Dużo takowych restauracji jest w centrum.


kuchnia - pejzaż
Twórca artykułu: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com
Polecane restauracje Wrocław można zatem namierzyć głównie tam. p2.wroclaw.pl/. Wszystko uzależnione jest od faktu, na który rodzaj potrawy ma się w danej chwili chęć. Jest albowiem ogromne urozmaicenie i niełatwo bywa wyróżnić ekskluzywne restauracje Wrocław bez posiadania informacji dotyczącej ulubionego dania. Z pewnością trzeba wspomnieć o karczmie, będącej w samym sercu Wrocławia.

Serwowana bywa tu wyjątkowo dobra dziczyzna w połączeniu z wybornym białym winem. Następną dość powszechną stała się restauracja Przystań. Wprawdzie wyróżnia się mało przystępnymi cenami potraw, jednakże trzeba choć raz wybrać się tam by spróbować obiadu wybitnych szefów kuchni. Ekskluzywna restauracja Wrocław to na pewno także Bernard. www.p2.wroclaw.pl/p2/contact/
Tutaj oferowane bywają potrawy, które skierowane są dla elity wrocławskiej. W jadłospisie bowiem można znaleźć kawior, ostrygi i pozostałe morskie przysmaki. Co więcej, każda potrawa wyróżnia się czymś wyjątkowym.

Polecane restauracje Wrocław jednakże to nie zawsze restauracje, gdzie należy pojawić się odpowiednio ubranym , a także jakie obligują do wcześniejszej rezerwacji. To również wszelakiego typu bary mleczne, z jakich korzystają nie tylko młodzi ludzie, lecz i jednostki preferujące domowe posiłki. www.p2.wroclaw.pl/p2/menu/ Takowym miejscem w rynku jest Bar Miś. Od parunastu lat podawane są tu staropolskie dania i ciężko wyznaczyć czas, gdy byłby pusty. Kolejnym na równi powszechnym lokalem była Witaminka, będąca w bocznej stronie wrocławskiego rynku. Tutaj z kolei podawane były bardzo dobre lody.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.