Noclegi i knajpki w Słupsku - czyli, w jakim miejscu przesiedzieć wolny okres na Pomorzu, w nie tak dalekiej odległości od morza

Imaginuje Ci się przesiedzieć wolne w jakimś malowniczym i równocześnie mającym w posiadaniu osobistą historię miejscu? A być może chciałbyś zarazem także dobrze tam zjeść? Zapraszamy do miasteczka Słupsk wewnątrz województwa Pomorskim, w którym spędzisz wspaniale czas!


klik
Twórca artykułu: Paulo Guereta
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Zielona szkoła czyli świetny pomysł na świetną zabawę oraz efektywną naukę dla własnego dziecka

muzyka
Twórca artykułu: Mark Fischer
Na podstawie: http://www.flickr.com
Okres ferii oraz wakacji to etap, w jakim możemy przygotować dla swojego dziecka wiele atrakcji. Mamy na przykład możliwość wyjechać na rodzinne wakacje w egzotyczne miejsca bądź też zwiedzać ciekawe rejony naszego kraju.


Słupsk - jak pokazuje we wstępie, znajduje się na Pomorzu i znajduje się w okolicy pół godzinki (jeżeli nie mniej, zważywszy na trasę, czy okoliczności, które panują w konkretnym momencie na drodze) jazdy do morza Bałtyckiego. noclegi słupsk, są zatem idealne dla osób, które pragną być niezbyt daleko od morza, oraz równocześnie nie być zaraz obok niego, ze względu chociażby na zwyczajne zatrzęsienie w znajdujących się tam hotelikach oraz kurortach. Poza tym, miasto Słupsk ma w posiadaniu do zaoferowania bardzo dużo historycznych lokalizacji, które to trzeba odwiedzić. Jednak historyczne miejsca, to nie wyłączne, o których to warto w tym miejscu wspomnieć!


apartamentowiec
Twórca artykułu: firma Platinum Properties Group
Na podstawie: firma Platinum Properties Group S.A.


Wartymi do nadmienienia w naszym felietonie są restauracje słupsk, które to mają w posiadaniu nawet osobisty ranking dziesięciu najwspanialszych restauracji na stronie TripAdvisor Polska. Zaczynająca trójeczka, to restauracje: Intryga, Pinokio Pizzeria, oraz bez wątpienia restauracja Pyszne jedzonko.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.