Organizujemy urlop we wschodniej Polsce

Sezon wakacyjny zbliża się dużymi krokami, a wielu z nas wciąż prawdopodobnie nie ma jeszcze zaplanowanego odpoczynku. Pośpiech i codzienna gonitwa nie pozwalają na dogłębne przygotowanie projektów wczasowych.

www.bajdarka.pl
Twórca artykułu: sszdl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podlasie pełne jest zachwycających miejsc, w jakich nawet w ostatnim momencie odnajdziemy miejsca, jakie pozwolą zregenerować moce przed następnymi miesiącami w pracy. Sporo ludzi łączy Podlasie z malutkimi wioskami, które żyją swym rytmem, w zgodzie z naturą oraz jej kalendarzem. Jest w tym nieco racji. Nie brakuje tu miejsc, które zachęcają do zatrzymania się i zebrania myśli. Nawet trasy turystyczne, takie jak Kraina Otwartych Okiennic nie przytłaczają jeszcze ilością podróżników. To właśnie jest piękne.

Inne artykuły

Sklep turystyczny ma szansę nam zaproponować szeroki asortyment

turysta
Twórca artykułu: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli udajemy się na wypoczynek, w czasie którego mamy w planach zrobienie mnóstwa długich spacerów, wchodzenie na szczyty, albo sypianie w namiocie, to musimy przed wyprawą odwiedzić sklep turystyczny. Wyłącznie tu mamy szansę na znalezienie czegoś właściwego dla siebie, czegoś dzięki czemu będziemy mogli określić taką wyprawę za na pewno udaną, a nic co się podczas niej stanie nie będzie dla nas szokiem.


Wspaniałe i niezatłoczone miejsca – w aurze unikatowej przyrody lub też śladów historii. Nieomal każdy, kto miał okazję wypoczywać na Podlasiu, zwłaszcza w sezonie letnim mógł skosztować, jak smakuje wielokulturowość. Dosłownie – smakuje. Liczne festyny z regionalną kuchnią, agroturystyki tatarskie i inne powodują, iż Podlasie smakuje i pachnie bardzo dobrze. Wczasy okraszone wielokulturowymi smakami na długo zostaną w pamięci.

Miłośnicy przyrody, gatunków chronionych jak też wszyscy, którzy kochają wypoczynek wśród zieleni na pewno zdecydują się na wypoczynek na Podlasiu (udany wypoczynek na podlasiu). Rezerwaty przyrody, leśne kompleksy wypoczynkowo-edukacyjne - wszystko to jest siłą Podlasia oraz najogromniejszym atutem regionu. Podlasie pełne jest punktów, które warto odkrywać a także podziwiać.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.