Organizujemy urlop we wschodniej Polsce

Sezon wakacyjny zbliża się dużymi krokami, a wielu z nas wciąż prawdopodobnie nie ma jeszcze zaplanowanego odpoczynku. Pośpiech i codzienna gonitwa nie pozwalają na dogłębne przygotowanie projektów wczasowych.

www.bajdarka.pl
Twórca artykułu: sszdl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podlasie pełne jest zachwycających miejsc, w jakich nawet w ostatnim momencie odnajdziemy miejsca, jakie pozwolą zregenerować moce przed następnymi miesiącami w pracy. Sporo ludzi łączy Podlasie z malutkimi wioskami, które żyją swym rytmem, w zgodzie z naturą oraz jej kalendarzem. Jest w tym nieco racji. Nie brakuje tu miejsc, które zachęcają do zatrzymania się i zebrania myśli. Nawet trasy turystyczne, takie jak Kraina Otwartych Okiennic nie przytłaczają jeszcze ilością podróżników. To właśnie jest piękne.

Inne artykuły

Najem wygodnego hotelu w Karkonoszach albo Szklarskiej Porębie

Szrenica
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Szklarska Poręba to ładny region, jaki entuzjastycznie odwiedzają rzesze turystów. Szklarska Poręba położona jest między Górami Izerskimi u stóp Szrenicy a Karkonoszami. Masa postaci, wybierając się do Szklarskiej Poręby, korzysta z licznych atrakcji oraz szlaków turystycznych, jakie mieszczą się w niewielkiej odległości. Będąc w Szklarskiej Porębie, bez wątpliwości należałoby też wybrać się w Karkonosze, które urzekną nas tajemniczymi widokami i ślicznymi krajobrazami.


Wspaniałe i niezatłoczone miejsca – w aurze unikatowej przyrody lub też śladów historii. Nieomal każdy, kto miał okazję wypoczywać na Podlasiu, zwłaszcza w sezonie letnim mógł skosztować, jak smakuje wielokulturowość. Dosłownie – smakuje. Liczne festyny z regionalną kuchnią, agroturystyki tatarskie i inne powodują, iż Podlasie smakuje i pachnie bardzo dobrze. Wczasy okraszone wielokulturowymi smakami na długo zostaną w pamięci.

Miłośnicy przyrody, gatunków chronionych jak też wszyscy, którzy kochają wypoczynek wśród zieleni na pewno zdecydują się na wypoczynek na Podlasiu (udany wypoczynek na podlasiu). Rezerwaty przyrody, leśne kompleksy wypoczynkowo-edukacyjne - wszystko to jest siłą Podlasia oraz najogromniejszym atutem regionu. Podlasie pełne jest punktów, które warto odkrywać a także podziwiać.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.