Dyrektorzy hoteli i restauratorzy na wszystkie możliwe sposoby próbują zdobyć nowych klientów, gdy w interesie się nie powodzi

W branży hotelarskiej bądź restauracyjnej walka o usługobiorcę, czyli najczęściej turystę, bywa się bardzo zażarta i bezpardonowa, a niektórzy restauratorzy czy hotelarze najzwyczajniej w świecie ją przegrywają. Bankructwo może grozić nie tylko obiektom położonym na terenach mało atrakcyjnych turystycznie, ale również tym zlokalizowanym w wielkich miastach czy sercu Mazur i Zakopanego.

O powodzeniu nie w każdym przypadku decyduje szczęśliwy traf i supernowoczesne wyposażenie. Stąd ci, którzy zamierzają prowadzić pensjonat lub restaurację, a nie mają jakiegokolwiek doświadczenia, powinni na wstępie zatrudnić naprawdę utalentowanego menedżera. Jeżeli lokal staje na krawędzi upadku, wtedy jego właściciele próbują wszelkimi metodami zwiększyć jego rentowność. Wydaje się, że najprościej zorganizować promocję, a
hol w hotelu
Twórca artykułu: Nico Kaiser
Na podstawie: http://www.flickr.com
dokładną informację umieścić w sieci, żeby urlopowicze, którzy wpisują w wyszukiwarki frazę noclegi Bełchatów lub kawiarnia Katowice trafili dokładnie do konkretnego obiektu. Tymczasem ta idea nie bywa antidotum na wszystkie kłopoty. Bezdyskusyjną podstawą bywa bowiem odpowiednie zarządzanie, a przedstawiona promocja musi być naprawdę promocją, ponieważ dzisiejszy konsument coraz rozważniej dokonuje wyborów. Kiedy kasa świeci pustkami, a do skrzynki listonoszka wrzuca kolejne rachunki do zapłaty, wtedy nadchodzi pora na wprowadzenie reżimu oszczędnościowego. Niedobrze, gdy obniża się wypłaty pracownikom etatowym albo zwalnia kilka osób z załogi, bo wtedy zamiast rozkręcać biznes, pomalutku się go likwiduje. Na nic też oszczędne zakupy, bo jak wyrażenie dobre restauracje Bełchatów (polecamy) można łączyć z mrożonkami lub śmiesznie małymi porcjami.


Inne artykuły

Sale szkoleniowe powinno się posiadać przetestowane

Samochód sportowy
Twórca artykułu: Rick Flores
Na podstawie: http://www.flickr.com
Powinniśmy się namyślić nad tym, w jakim miejscu chcemy robić swoje zebrania biznesowe, tak żeby mieć pewność, że wszystko pójdzie po naszej wizji. Identycznie sale w których będą miały miejsce kursy, będą miały wpływ na zdobywanie wiedzy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.