Dosyć siedzenia przed monitorem - czas wyruszyć w teren!

Chcemy podać wam parę pomysłów na atrakcyjne i aktywne spędzanie czasu.

Rzecz jasna najkorzystniej jest zdecydować się na sport, jaki będziemy uprawiać w plenerze. Coraz bardziej modne jest bieganie. Nie potrzebujemy do tego zasadniczo właściwie żadnego sprzętu.
Wystarczy jedynie wytypować odpowiednią trasę i wyruszamy. Poza zaopatrzeniem się w wygodne buty, warto także kupić specjalną odzież do biegania. Czym się kierować przy jej wyborze? Odzież do biegania powinna być nieciężka, dająca swobodę poruszania się, bardzo ważne jest, by była przewiewna i miała system odprowadzania wilgoci.


Kolejną formą aktywności fizycznej, o jakiej dobrze jest myśleć, jest jeżdżenie na rowerze. Jeżeli nie robiliście tego od lat bez paniki, podobno tej umiejętności się nie zapomina. Gdy przygotujemy już sprzęt, damy go do przeglądu, nadchodzi czas, żeby wybrać fajne miejsce na jeżdżenie. Jeżeli o to biega, mamy kilka propozycji, w jaki sposób wykorzystać rower w trakcie wakacji.
zaparkowane rowery
Twórca artykułu: halfrain
Na podstawie: http://www.flickr.com
Po pierwsze zwiedzanie dużych miast. Co myślicie o tym, by zamiast tramwajem czy samochodem poruszać się rowerem? Jeżeli chodzi o rowery Poznań, Kraków czy Wrocław są przyjaznymi miejscami. Najistotniejsze są dobrze przystosowane trasy - rowery Poznań. Możemy bez trudu zaopatrzyć się w mapy ścieżek rowerowych, które dostępne są w Internecie czy w formie wydruku. Zatem bierzemy rowery Poznań zwiedzamy! Pozostałe miasta również. Można na przykład będąc nad naszym morzem zrobić sobie wycieczkę do miasta. Gdy zdecydujemy się na tą formę ruchu, jaką umożliwiają nam rowery Szczecin proponuje nam dobrze dostosowane ścieżki. Warto przypomnieć też o interesującej inicjatywie, jaką jest wypożyczanie sprzętu. Inicjatywa miejskie rowery Szczecin proponuje sieć odpowiednio rozmieszczonych wypożyczalni. Ciągle pojawiają się nowe lokalizacje.


Inne artykuły

Do jakiego kraju dobrze teraz wybrać się na ekskluzywne urlopy

Wakacje w Turcji
Twórca artykułu: Eder Fortunato
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy pragnie nieraz zakosztować czegoś kompletnie nowego w swoim życiu, dobrą okazją do tego okazują się zwykle wakacje. Jamajka, a może jakiś inny piękny region turystyczny? Świetnie teraz wybierać oferty sprawdzone, jakie może polecać sporo osób rozmiłowanych w luksusowych wczasach. Jeśli komuś naprawdę zależy dziś na wygodzie może on wklepać w swej wyszukiwarce hasło dotyczące luksusowych wczasów, żeby dowiedzieć się, które miejsca odwiedzają najbliżsi bogaci sąsiedzi Polski.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.